Mauritánie

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Mauritánie

Nemovitosti na prodej v Mauritánii

Mauritánie je západoafrický stát, který hraničí se západní Saharou na sever, Atlantský oceán na západě, Senegal na jihozápadě, Mali na jih a východ a Alžírsko na severovýchod. Hlavní město je Nouakchott, který se nachází na pobřeží Atlantského oceánu.

Pokud máte zájem o koupi nemovitosti k prodeji v Mauritánii, měli byste vědět, že Mauritánie má dvě velká města: Nouakchott a Nouadhibou, které mohou nabídnout něco zajímavého na trhu s nemovitostmi. Nouakchott je hlavní město s asi 850 000 obyvateli, a pak je tam považováno za ekonomický kapitál: Nouadhibou.

Trh s nemovitostmi v zemi je do značné míry nerozvinutý se zjevnými rozdíly v životní úrovni.

Pokud je vaším cílem koupit nemovitost k prodeji v Mauritánii, Kiffa je zajímavé město, známé pro své perly, které byly proslaveny místními řemeslníky.

Další město, které nabízí jedinečné nemovitosti k prodeji v Mauritánii v blízkosti hranic se Senegalem, je Sélibaby, která díky své univerzitě a nové struktuře nemocnic dokáže nabídnout příležitosti zahraničním investorům, kteří chtějí investovat do nemovitostí v Mauritánii.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 13500

Prodat Jiné (Podnikání), Mauritánie, Atar, Azougui, Azougui Mauritania Tracks

2,589,615.00CZK
Prodat
Jiné (Podnikání)

7200 m²
Hotel, kemp, restaurace, bar, bazén, domy, palmový háj. Zámek
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB